Usługi

Firma Scriptio pomaga w pisaniu książek. Przepisujemy. Poprawiamy. Uzupełniamy brakujące fragmenty. Pracujemy z książkami o dowolnej treści. Mamy doświadczenie w pisaniu powieści, poradników prac naukowych a nawet sztuk teatralnych. Starannie przygotowujemy się do projektu gromadząc wiedzę i materiały.

Świadczymy szeroką gamę usług z zakresu pisania tekstów i przygotowywania ich do publikacji. Naszą specjalnością są rozbudowane projekty; poradniki, które wymagają miesięcy pracy. Jesteśmy po to, by pomóc zaprezentować czyjąś niepowtarzalną historię w sposób zgodny z oczekiwaniami czytelnika.

Dzięki współpracy z nami twoja książka nabierze literackiego charakteru. Poprawimy czytelność tekstów naukowych, dzięki czemu zaprezentowana wiedza będzie bardziej zrozumiała dla czytelnika. Nasza działalność to coś więcej niż poprawianie błędów ortograficznych i gramatycznych. Pomożemy dostosować książkę lub tekst do surowych wymogów wydawniczych , a nawet zmienimy osobistą historię w fascynującą powieść.

Ze swej strony gwarantujemy rzetelną wiedzę i dużą elastyczność działania. Jesteśmy ciągle dyspozycyjni, Pomaga to w pełni dopracować projekty do potrzeb klienta na każdym etapie pracy. Każde zadanie związane z napisaniem czegoś wartościowego jest niezwykle złożone, każdy ma zupełnie odmienny gust i wymagania, więc niejednokrotnie potrzebnych jest wiele poprawek. W każdym projekcie stosujemy zasadę My piszemy – Klient nanosi uwagi – Dostosowujemy projekt do oczekiwań. Ten cykl powtarzamy wielokrotnie.

Wszystko, co napiszemy musi być jedyne i niepowtarzalne. Musi też koniecznie mieścić się w ramach funkcjonującego prawa, dlatego zawsze piszmy teksty od początku do końca samodzielnie. Nigdy nie kopiujemy niczego. Przez cały czas konsultujemy się ze zleceniodawcą po to, by dopasować treść do potrzeb i wymagań klienta.